Nisan 18, 2024

YouTube Videosu Nasıl MP3 Çevirilir?

YouTube, herkesin ücretsiz video izleyebileceği ya da şarkı dinleyebileceği bir sosyal platformdur. Platform hızla büyümeye başlayınca bir takım özellikler para ile sunulmaya başlandı. YouTube videolarını reklam olmadan izleyebilmek için premium üyelik almalısınız. Bu üyelik sayesinde videoları reklamsız izleyebilir, indirebilirsiniz.

YouTube platformunda yer alan videoları mp3 olarak indirmek de mümkündür. Bir çok kişi sevdiği sanatçıların kliplerini ya da youtube şarkılarını mp3 olarak indirip usb bellek içine atabiliyor. Bunun başlıca nedeni araba gibi araçlarda da dinleyebilmek. Bu işlemi yapabilmek için youtube mp3 dönüştürme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Peki bu işlemi nasıl gerçekleştireceksiniz?

YouTube Mp3 Çevirici

Sevdiğiniz sanatçıların parçalarını başka yerlerde dinleyebilmek için youtube mp3 çevirme işlemini tamamlamalısınız. Bu işlemi sizlere adım adım anlatacağız böylelikle eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Adım 1: YouTube platformunda beğendiğiniz ve mp3 çevirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayın.

Adım 2: ytubemp3donustur.com adresine giriş yapın ve ana sayfada yer alan kutuya kopyaladığınız YouTube URL linkini yapıştırın.

Adım 3: Ardından aşağıda yer alan indirme seçeneklerinden size uygun olanı seçin ve indirme işlemini başlatın. Hepsi bu kadar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir